Valstybės tarnautojų registras
Valstybės tarnybos valdymo informacinė sistema

Informacija naudojantiems valstybės tarnautojų pažymėjimus kaip elektroninio parašo priemonę

Informuojame, kad nuo 2017 m. lapkričio vidurio naujai išduodamų valstybės tarnautojų pažymėjimų gamyboje pradėti naudoti kito gamintojo lustai. Todėl valstybės tarnautojai, naudojantys valstybės tarnautojo pažymėjimą kaip elektroninio parašo priemonę, gali patirti nepatogumų. Taip atsitiks tuo atveju, jeigu elektroniniu parašu pasirašančio valstybės tarnautojo darbo kompiuteryje nėra įdiegta reikalinga programinė įranga.

Susidūrus su pasirašymo elektroninio parašo problemomis,  valstybės  tarnautojų darbo kompiuteriuose turėtų būti įdiegta PWPW kortelės programinė įranga, kurią galima parsisiųsti iš interneto tinklalapio www.nsc.vrm.lt/downloads.htm  Programinės įrangos diegimą turi atlikti įstaigos, kurioje valstybės tarnautojas eina pareigas, už IT atsakingi darbuotojai.

Esant reikalui, dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Asmens dokumentų išrašymo centro Sertifikatų skyrių interneto tinklalapyje www.nsc.vrm.lt/contacts.htm nurodytais kontaktais.

 

 

Dėl prisijungimo su kodų kortele

Siekiant užtikrinti duomenų saugą, yra panaikinta galimybė prisijungti su VATIS posistemės „Savitarna“ 24 kodų  prisijungimo kortelėmis.

Prisijungti prie sistemos galima „Elektroniniuose valdžios vartuose“ naudojamais identifikavimo būdais.

Pasirinkite identifikavimo būdą
Prisijungti
Registro tvarkymo klausimais konsultacijas teikia:
Arūnas Bulota tel. (8 5) 205 48 62, el. paštas: arunas.bulota@vtd.lt
Andrej Svorobovič tel. (8 5) 205 39 83, el. paštas: andrej.svorobovic@vtd.lt
Raimonda Usovienė tel. (8 5) 205 39 86, el. paštas: raimonda.usoviene@vtd.lt

Atrankų skyriaus specialistai tel. (8 5) 205 4880 (rinktis "1"), el. p. vataraspagalba@vtd.lt